reklama

reklama

reklama

Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“ PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 101 пати.
Сабота, 10 Февруари 2018

НУЦК „Марко Цепенков“

15 февруари (четврток) 2018 - „Хроника на еден сон“ режија Ивана Ангеловска

16 февруари (петок) 2018 - „Ништо без Трифолио“ режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот. Резервации на 076 442 378

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

489

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza