reklama

reklama

reklama

КАФЕ МУАБЕТ ЗА ПРАЗНИКОТ PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 755 пати.
Сабота, 11 Ноември 2017

2 Jovanoski so Risteski Pirganoski Ivanoski i Dimoskii

Со претходниците се сретна градоначалникот Илија Јованоски за празникот 3-ти Ноември. Четворица од шестмината поранешни градоначалници од осамостојувањето на Македонија пиеја кафе, муабетеа, и разменуваа идеи. Некој го пие горко, а за некого е напивка која е слатка како шербет.

Беа поканети и претседателите на Советот изминатите 25 години. 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

489

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza